Grup Eğitimleri

Grup Eğitimleri


MinMBA olarak kurumsal eğitimlerin genel katılıma açık eğitimlerden daha faydalı olduğunu düşünüyoruz. Kurumunuzun veya takımınızın gelecek hedeflerine ulaşması için gerekli eğitimleri sizlerle yaptığımız toplantılarda belirliyoruz. Kurumunuz ile yaptığımız toplantılar sonucunda eğitim içeriğini kurumunuza özel olarak hazırlıyoruz. 

Eğitimlerimizde kurumunuza özel ve kurumunuzun faaliyet gösterdiği endüstriye özel vakalar (örnek olaylar ) hazırlıyoruz. Bu örnek olayları size çözdürüyoruz. 

Talep etmeniz durumunda kurumunuz veya takımınıza ön test yaparak mevcut bilgisini ölçüyoruz. Eğitim sonrasında ise örnek olayları çözme başarılarına göre katılımcılar hakkında notlar alıyoruz. Eğitim sonunda eğitim öncesinde olan durum ile eğitimin katılımcılara katkısını raporluyoruz.

Grup eğitimleri sizin istediğiniz yerde yapılmaktadır. Uygun eğitim ortamının kurumunuzda olmaması durumunda MinMBA Conrad, Hilton ve diğer alternatif eğitim yerlerini sizinle paylaşıyor.

Grup eğitim verdiğimiz kurumlardan arasında Türk Telekom, TUBİTAK, Alişan Lojistik, Kibar Holding, Doğuş Otomotiv, BTK, BrightStar yer almaktadır. 

Detayları broşürümüzden inceleyebilirsiniz.

Grup eğitimlerimiz:

İçerik olarak kurumunuza özeleştirilmiş,

Öğrenme formatına kurumunuzla yapılan toplantılar ile karar verilmiş,

Daha fazla değer elde edeceğiniz şekilde planlanmış eğitimlerdir.

 

ÜCRETLENDİRME


Ücretlendirme Detayları

BİLGİLENDİRME


Günce

KAYNAKLAR


Blog

SOSYAL MEDYA


Adres: Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Merkezi D2 Blok No: 151/1F İç Kapı No: 2B03 Esenler/İstanbul
Telefon: +90 (543) 488 84 45
E-Mail: bilgi@minmba.com